تصاویر خبریتیتر فرهنگیتیترهای جالبسرگرمی

دعای فرحناز منافی ظاهر در شب یلدا برای اولین عشق زندگیش

دعای فرحناز منافی ظاهر در شب یلدا برای اولین عشق زندگیش

فرحناز منافی ظاهر همسر سابق حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون است . حسین محب اهری بازی در سینما را از سال 1365 با ایفای نقش کوچکی در فیلم رابطه به کارگردانی پوران درخشنده آغاز کرد.

فرحناز منافی ظاهر بازی در تئاتر را از سال 1354 و بازی در سینما را از سال 1369 با «عروس» به کارگردانی « بهروز افخمی » آغاز کرد. از سال 1357، وارد تلویزیون شد و در سریال هایی چون امام علی به کارگردانی سید داود میرباقری، پدرسالار، این خانه دور است، روزگار قریب، روز حسرت و در چشم باد ایفای نقش کرده است.

این بازیگر سینما و تلویزیون فعالیتش را در سال 1348، با گویندگی در گروه کودک رادیو و بازی در نمایش های رادیویی آغاز کرده است.

حسین محب اهری سال هاست به عنوان بازیگر در آثار سینمایی و تلویزیونی بازی می کند. دهه شصتی ها این بازیگر را با برنامه نمایشی مبصر چهار ساله کلاس می شناسند، اما او در آثاری مانند محله بهداشت، سربداران، باجناق ها، چاق و لاغر، پایتخت، معمای شاه، اسپاگتی در هشت دقیقه، وقتی همه خواب بودیم، پسر آدم دختر حوا و. . . بازی کرده است.

فرحناز منافی ظاهر در یک مصاحبه صحبت هایی از جدایی از حسین محب اهری به میان آورده و از رابطه شان بعد از طلاق . بازیگر زن دلیل طلاق خود را میل حسین محب اهری به تنها زندگی کردن اعلام کرد و اینکه به زور کسی را نمیتوان نگه داشت .

تیتر جالب
فرحناز منافی ظاهر
تیتر جالب
فرحناز منافی ظاهر
تیتر جالب
فرحناز منافی ظاهر
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن