تیترهای جالب

فیلم اعترافات دختر و پسر سیرجانی در اخبار شبکه 20 و 30

اعتراف‌های پسر سیرجانی و دخترک تهرانی کت خورده از تلویزیون پخش شد؛ این اعترافات آن‌قدر عجیب‌وغریب بود که مردم خشمگین را خشمگین‌تر کرد.

به گزارش تیتر جالب ، پسر سیرجانی و دخترک تهرانی که فیلم کتک‌کاری آن‌ها دو روزی است حال مردم، کاربران فضای مجازی و مخاطبان رسانه‌های اجتماعی را خراب کرده است، در فیلمی که بیست و سی آن را پخش کرد، صحبت‌های عجیب‌وغریبی می‌کنند.

این اعترافات آن‌قدر دور از عقل است که مردم خشمگین از این ماجرا را خشمگین‌تر کرده است. دور جان ما مردم گویا مارا احمق فرض کرده‌اند.

 

شرح ماجرای دختر و پسر سیرجانی از زبان دادستان

«خانم بزه دیده که جوانی متولد ۱۳۸۱ و اصالتاً سیرجانی است به همراه مادرش ساکن تهران است در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده نسبت به متهمان اعلام رضایت کرده اما متهم اصلی که فردی بنام امیر.ک است از جنبه عمومی جرم در زندان بسر می‌برد.

مادر این دختر نوجوان از هر دو متهم شکایت کرده تاکنون رضایتی اعلام نکرده است.

متهم اصلی پرونده با حیله و نیرنگ دختر بزه دیده را ترغیب می‌کند که به سیرجان سفر کند و این دختر جوان به همراه مادرش و بهانه ملاقات اقوام به سیرجان سفر می‌کند.

دختر بزه دیده پس از سفر به سیرجان بدون اطلاع دادن به مادر خود به یک خانه باغ که از قبل توسط متهمان پرونده در منطقه‌ای خارج از شهر فراهم‌شده بود می‌رود که در ادامه متهمان ردیف اول و دوم با مراجعه به این مکان اقدام به آزار و اذیت دختر جوان می‌کنند.

متهم ردیف اول (امیر.ک) که جوانی ۲۰ ساله است هم‌اکنون نیز در زندان به سر می‌برد. متهم ردیف دوم نیز در بازداشت است. دختر بزه دیده بازداشت نیست.»

دختری فریب‌خورده اهل تهران که پس از ناسزا گفتن به دختر مورد علاقه پسری کرمانی در لایو اینستاگرام، با حقه‌های جوان انتقام‌جو به یک خانه باغ در منطقه‌ای خلوت از سیرجان کشانده شد و مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت، سرانجام از جزئیاتی درباره این ماجرا پرده برداشت.
پسر شرور که با همدستی دوستش این نقشه را طرح کرده بود نیز پس از دستگیری درباره زوایای پنهان اقدام غیرانسانی خود توضیحاتی ارائه داد که جزئیات اظهارات آنها را در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید.

مزاحم پسر سیرجانی بودم

به گزارش گروه حوادث رکنا، دختر  15 ساله که از شکایت خود نسبت به امیر و دوستش گذشت کرده است و  در این حادثه به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است در بخشی از این گفتگو می گوید: حالم خوب است . از مردم عذرخواهی می کنم. موضوع انتقام گیری تصویری بود که خودم اول توی فضای مجازی برای این پسر پیام توهین آمیز فرستادم…

 

پسر سیرجانی هم در ادامه گفت: ایشون – دختر تهرانی – 6 تا 7 ماه بود که مزاحمت برای من داشت با پیچ فیک برای من دردسر درست کرده بود و مدام درخواست دوستی داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیما که چرا این دختر را شکنجه کردید و آن را پخش کردی گفت: این دختر آنقدر در اینستا گرام به انواع مختلف برای من مزاحمت ایجاد می کرد و همه فکر می کردند من با این دختر رابطه دارم و …

‌برخلاف آنچه که در فضای مجازی منتشر شده، دختری که در ‎سیرجان مورد ضرب و شتم قرار گرفته هیچ رابطه فامیلی با ضارب ندارد.

مادر دختر هم که تا دیروز حاضر به شکایت نبود، امروز اعلام شکایت کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن