سعید علی حسینی تنها غایب غیرموجه اردوی تیم ملی وزنه برداری

مرحله جدید تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشورمان برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام_فجر و مسابقات قهرمانی 2019 آسیا از از روز جمعه (28 دی ماه) زیر نظر #محمد_حسین_برخواه و همکارانش در کمپ تیم‌های ملی در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده‌است.

ظاهرا تنها غیبت سعید_علی_حسینی برای شرکت در این اردو موجه نیست.
با این حساب بنظر می‌رسد علی‌حسینی در صورت غیبت در اردوی پیش رو نه تنها جام_فجر بلکه حتی مسابقات_قهرمانی_آسیا را هم از دست خواهد داد که با این حساب و با توجه به غیبتش در مسابقات_جهانی ترکمنستان، ۳ مرحله از رقابت‌های گزینشی المپیک2020 توکیو را از دست می‌دهد.
علی‌حسینی بعد از مدال_نقره مسابقات جهانی آمریکا و نقره بازیهای_آسیایی_جاکارتا عملا تمرینات منظمی نداشته‌است و در مقاطع مختلف آسیب‌دیدگی و مشکلات درسی را علت عدم تمرینات منظم عنوان کرده‌است؛ با این حساب و با توجه به شرایط سنی این وزنه‌بردار بنظر می‌رسد شانس چندانی برای حضور در بازی‌های المپیک 2020 نداشته باشد و شاید مجبور به خداحافظی و وداعی زودهنگام با وزنه‌برداری شود.


عزیز علی‌حسینی پدر این وزنه‌بردار خبر داد که پسرش به دلیل سفر به آذربایجان نتوانسته در اردوی تیم ملی حاضر شود و تا یک هفته دیگر هم به کشور برمی‌گردد. وی در مورد اینکه آیا سعید تصمیمی برای کناره‌گیری از دنیای قهرمانی دارد، تاکید کرد: نه، بعید می‌دانم. او 10 روز به باکو رفته، قبل از سفرش هم چنین صحبتی با من نداشت که می‌خواهد خداحافظی کند. ان‌شاءالله که وزنه می‌زند.
این مربی اردبیلی در خصوص اینکه کادرفنی تیم ملی اعلام کرده غیبت سعید علی‌حسینی در اردو هماهنگ نشده و غیرموجه است،‌ تصریح کرد: زمانی که سعید به باکو رفت هیچ خبری از تشکیل اردو نبود و نمی‌دانست قرار است اردو تشکیل شود. به همین خاطر سفرش را هماهنگ نکرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن