تیتر حوادث

صدور حکم مادر جوان به اتهام خفه کردن نوزاد 18 ماهه

زن جوان که پس از کشتن دختر شیرخواره اش اقدام به خودکشی کرده بود صبح دیروز هنگام محاکمه در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران در شرح ماجرا به قضات دادگاه گفت: صدای گریه پارمیدا امانم را بریده بود اما نه شیری برای سیر کردنش داشتم ونه پولی برای اینکه شیرخشک بخرم داروخانه محل هم دیگر شیر خشک قسطی به من نمی داد به ناچار مجبور شدم دخترکم را به بهزیستی بسپارم اما اورا قبول نکردند وگفتند فرزندت پدرو مادر دارد.

زن جوان ادامه داد: هنوز صدای گریه پارمیدا از ذهنم بیرون نرفته است در آن لحظات خسته شده بودم پدر پارمیدا هم که در توهم مصرف مواد_مخدر بود به من تهمت می زد که پارمیدا دختر او نیست چون قیافه اش فقط شبیه من است همه این حرف هایش مثل یک پتک روی سرم فرود می آمد و دیگر نمی دانستم چه کار کنم سعید شوهرم نه کار داشت ونه پول… از کتک های او که گاهی هم با چاقو بدنم را زخمی می کرد خسته شده بودم او حتی تصمیم گرفته بود مرا به مردان معتاد بفروشد تا پول موادش جور شود. همه این فشارها باعث شد تا اینکه خواستم خودکشی کنم…. اما وقتی پارمیدا را دیدم از ترس اینکه او قربانی افکار شوم همسرم شود تصمیم گرفتم خفه اش کنم برایم سخت بود اما بالاخره با روسری پارمیدا را خفه کردم بعد با خوردن قرص های ترامادول خواستم به زندگی ام پایان دهم اما حالا زنده مانده ام.

این تنها بخشی از اظهارات زن جوانی است که در یاخچی_آباد تهران به اتهام قتل دختر ۱۸ماهه اش بازداشت شد.این زن پس از اقدام به خودکشی به بیمارستان منتقل شده بود که در نخستین مرحله رسیدگی به این پرونده شوهر این زن اعلام گذشت کرد و زن جوان که مهنوش نام دارد به خاطر اختلالات خلقی تحت درمان قرار گرفت و در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود از همسرش جدا شده و پس از چند ماه با مرد دیگری ازدواج کرد. .
صبح دیروز این زن جوان برای محاکمه از نظر جنبه عمومی جرمی که مرتکب شده در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی قربانزاده وبا حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت. مهنوش -37 ساله – هنگامی که وارد دادگاه می شد با دیدن پسر یک سال ونیمه اش که از همسر دوم خود داشت، شروع به گریه کرد و با چشمان گریان در جایگاه متهمان نشست تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.

در پایان محاکمه قضات ختم جلسه را اعلام کردند تا براساس ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی پس از شور حکمشان را صادر کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن