تیترهای جالب

پیگیری پرونده آیناز دانش آموز اردبیلی که معلمش جمجمه اش را شکست

پیگیری ماجرای تنبیه دانش آموز اردبیلی

آیناز_حاتمییان که پیشانی و یکی از چشمانش بشدت متورم شده است، اظهار داشت: معلم مرا مامور یاد دادن درس به همکلاسی ها کرده بود و چون آنها نتوانستند پاسخ صحیح به سئوالات درسی دهند عصبانی شده و گردنم را گرفت و مرا به دیوار کوبید.

پدر این دانش آموز هم به خبرنگار ایرنا گفت: آیناز پس از انجام سی تی اسکن و تشخیص پزشکان مبنی بر #شکستگی_جمجمه در #مشگین_شهر به بیمارستان فاطمی #اردبیل اعزام شد.

وی افزود: پس از یک هفته بستری و درمان توسط پزشکان حال آیناز رو به بهبودی است.
#طاهر_رسولی دادستان عمومی وانقلاب مشگین شهر نیز گفت: با #شکایت والدین دانش آموز آسیب دیده پرونده ای در دادگستری تشکیل شده و پرونده در دست پیگیری است.
.
در این حال اسکندری رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: هر گونه#تنبیه_بدنی_دانش_آموز ممنوع بوده و در این مورد خاص نیز اگر موضوع به اثبات برسد با#آموزگار_متخلف برخورد خواهد شد.


وی بیان کرد: هنوز موضوع به اثبات نرسیده و ما منتظر اعلام نظر ارگان های رسمی دراین باره هستیم ضمن اینکه رییس آموزش و پرورش#بخش_ارشق موضوع را با تمام جوانب در دست بررسی دارد.

به گفته وی ، اینکه حتما در مدرسه و کلاس درس تنبیه بدنی صورت گرفته و اینکه آسیب وارد شده به این دانش آموز مربوط به #ضرب_و_شتم و آن هم توسط معلم می باشد هنوز به اثبات نرسیده و باید منتظر گزارش ها بود.
او با اشاره به تشکیل پرونده در دادستانی مشگین شهر گفت: پرونده تشکیل شده ولی هنوز حکمی صادر نشده است.

بررسی ها در این پرونده با جدیت ادامه دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن