تیترهای جالب

گم شدن فاطمه زهرا یک و نیم ساله در منطقه شوش

هنوز مدت زیادی از گمشدن #باران_کوچولو نمی گذرد که به تازگی مشخص شده دختربچه یک و نیم ساله ای به نام فاطمه زهرا گمشده است، تلاش های کارآگاهان جناییتهران برای رازگشایی از گمشدن مرموز این دختربچه کوچک در جریان است.


شامگاه سه شنبه ۱۶ بهمن ماه سال جاری پدر #فاطمه_زهرا_غریب_زاده همراه خانواده اش در خانه پدرزنش در محدوده #شوش_تهران دعوت بود. در آنجا تصمیم گرفته می شود پدر#فاطمه_زهرا برای خریدن غذا بیرون برود که#فاطمه_کوچولو که دوست داشت همراه پدرش برود شروع به گریه زاری می کند.
پدر فاطمه زهرا در این صحنه دخترش را در آغوش گرفت و او را در کنار خواهر ۴ ساله اش در حیاط خانه پدرزنش می گذارد و سپس از خانه خارج می شود.
.
نزدیک به دو ساعت گذشت و در حالیکه همگی سفره شام را پهن کرده بودند که پدر فاطمه زهرا پیگیر دخترش شد اما هیچ کس از دختربچه خانواده خبر نداشت و با توجه به اینکه همگی سرگرم #مراسم_عقد دایی فاطمه زهرا بودند شروع به جستجو در اتاق و حیاط خانه کردند اما اثری از فاطمه زهرا نبود.
خیلی زود ماجرای #گمشدن_دختر_کوچولو به ماموران پلیس پایتخت مخابره شد و همه اعضای خانواده در خیابان به جستجوی فاطمه زهرا گشتند.
پدر فاطمه زهرا تا صبح همه جا را به دنبال دختربچه اش گشته بود و صبح امروز به دادسرای امورجنایی رفت و ماجرای ناپدید شدن دختربچه اش را به بازپرس جنایی گزارش کرد.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی پرونده برای ردیابی دختربچه گمشده وارد عمل شدند و تحقیقات در این زمینه به صورت ویژه ادامه دارد.

گفتنی است، هم اکنون ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران در محل ناپدید شدن دختربچه یک ونیم ساله تحقیقات را آغاز کرده اند.
بنا به این گزارش، در صورت مشاهده فاطمه زهرا غریب زاده و یا داشتن هرگونه اطلاعی از این کودک گمشده با شماره تلفن 09304963033 و 09036567140 تماس بگیرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن