تیترهای جالب

مرگ دانیال 17 ساله بخاطر عمل شکستگی انگشت

مرگ دلخراش دانیال ۱۷ ساله در یکی از بیمارستان های تهران / او فقط انگشتش شکسته بود!

سوم بهمن ماه سال جاری پسری ۱۷ ساله به نام#دانیال_رمضانی در مدرسه شهید مطهری واقع در خیابان سراج تهران هنگام زنگ ورزش مشغول والیبال بازی کردن بود که در یک #حادثه بند یکی از انگشتانش می شکند.

در ادامه برای درمان همراه والدین خود به یکی از بیمارستان‌های تهران واقع در خیابان هنگام می رود اما بنا به دلایلی کادر پزشکی از آنها می خواهد فردا برای گچ گرفتن انگشت دانیال بیایند. فردای آن روز دانیال به بیمارستان می رود که باز هم به خاطر اینکه دکتر بیمارستان در حال عمل کردن یک بیمار بود، کادر پزشکی دوباره از آنها می خواهد فردا برای درمان بیایند.

فردای آن روز ( جمعه ) پنجم بهمن ماه سال جاری دانیال همراه مادر و پدر خود به بیمارستان می رود. کارهای بستری شدن و امضا برای درمان انجام می شود، دانیال برای پین گذاری به اتاق عمل می رود، داروی #بیهوشی تزریق می شود، بنا به تشخیص پزشک مربوط دانیال می بایست بیهوش شود تا کارهای پین گذاری انجام شود. ترس و اضطراب بی دلیل دانیال را فرا گرفته بود، چرا می ترسد، یک پین گذاری ساده که انقدر ترس ندارد. اما شاید ترس های او بی دلیل نبود انگار خود دانیال هم می دانسته که این لحظه آخرین باری است که چهره مادر و پدر خود را می بیند.

هشت دقیقه از عمل می‌گذشت که یک دفعه دانیال افت فشار عجیبی پیدا کرد، دکتر اتاق عمل از کادر پزشکی می خواهد سریعا دکتر احیا را خبر کنند، یک شکستگی بند انگشت باعث #ایست_قلبیدانیال شده بود. دکتر احیا خود را به بیمار می رساند و احیای دانیال انجام می شود، احیا موفق آمیز بود دانیال برگشت اما مغز سیگنالی دریافت نمی کرد سطح هوشیاری به عدد ۳ رسیده بود و خلاصه داستان #مرگ_مغزی .

دایی دانیال به رکنا گفت: دانیال فوت شد و از این دنیا برای همیشه رفت هیچ چیز نمی تواند او را برگرداند اما نباید حقوق هیچ شخصی پایمال شود.#قصور_پزشکی در این حادثه کاملا مشهود است ما تا زمانی که جواب کالبدشکافی دانیال بیاید منتظر هستیم. پسر معصومان را سرپا، سالم و سلامت به دست کادر پزشکی بیمارستان سپردیم اما جنازه اش را به ما برگردانند. تمام پیگیری های ما هم برای این است که چنین بلایی سر کس دیگری نیاید و ما با #رسانه_ای_کردن این حادثه قصد اطلاع رسانی داریم و از مسئولان می خواهیم نگذارند حق ما خورده شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن