تیترهای جالب

فیلم و عکسهای منتشر شده از حمله گروه جیش الظلم به اتوبوس سپاه

پالاش مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات درباره حمله تروریستی اظهار کرد: در حال برگشت از ماموریت در جاده خاش – زاهدان بودیم که برای نماز توقف کردیم. بعد از چند دقیقه دوباره به راه افتادیم که متوجه این حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جاده شدیم.

این فیلم حاوی تصاویر دلخراش است :

وی افزود: ما سر صحنه رسیدیم، هوا بسیار تاریک و اتوبوس تکه تکه شده بود. تا چندین متر اجساد پرت شده بودند و نیروهای امدادی و انتطامی در حال جمع آوری پیکرها بودند. صحنه دلخراشی بود. جاده بسته شده بود و صدای آمبولانس ها لحظه ای قطع نمی شد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان ادادمه داد: از زمان دفاع مقدستاکنون صحنه های دلخراش زیادی دیده ام اما این صحنه بسیار تاثر برانگیز بود.از این اتوبوس چیزی نمانده بود و حتی موتور آن نیز از بین رفته بود، به نظرم کسی از این حمله جان سالم به در نبرده است اما پیگیر اتفاقات هستیم.
.
گفتنی است در این حمله انتحاری که ساعت ۱۹ و سی دقیقه امروز چهارشنبه در جاده خاش- زاهدان با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، بیش از۲۰ نفر به شهادت رسیده اند و عده ای نیز مجروح هستند. همچنین گروه #جیش_الظلم مسئولیت این حمله را به عهده گرفته است.
.
⛔برخی منابع از شهادت ۴۱ سرنشین اتوبوس خبر می‌دهند.
.
⛔استاندار سیستان و بلوچستان ضمن محکومیت حادثه تروریستی اتوبوس سپاه، سه روز عزای عمومی در استان اعلام کرد.
.
⛔مولوی عبدالحمید این حمله تروریستی را محکوم کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
ئ
بستن