تیترهای جالب

بیوگرافی و عکسهای صبا ایزدپناه بازیگر نقش کژال در سریال نون خ

یکی از دلایل موفقیت سریال نون .خ وجود سه شخصیت دختر این سریال است که نقش فرزندان نورالدین خانزاده را بازی می‌کنند. در این میان شخصیت کژال از جمله شخصیت‌های دوست‌داشتنی سریال است که نقش او را صبا ایزدپناه بازی می‌کند.

صبا ایزدپناه تاکنون در قاب تلویزیون دیده نشده بود اما یک بازیگر حرفه‌ای است که در عرصه تئاتر تجربه‌های زیادی دارد و موفقیت‌های گوناگونی را کسب کرده است.

صبا ایزدپناه متولد دی سال 1396 است. او در تهران به دنیا آمده و از نوجوانی وقتی به بازیگری علاقه‌مند شد تصمیم گرفت این رشته را پی بگیرد به همین دلیل وارد دانشگاه شد تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته بازیگری تئاتر درس خوانده.او تاکنون در نمایش‌های زیادی بازی کرده است. دولوروسا، مدآ، رویای یک نیمه شب، تابستان، سرزمین بادکنک ها و …. بخشی از نمایش‌هایی است او تاکنون در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

موفقیت‌های صبا ایزدپناه در بازیگری شامل موارد زیر می‌شود:

دریافت تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن برای نمایش «کارخانگی» در بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در سال96

کسب تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن برای نمایش «اسارت تن» از جشنواره‌ی شهر در سال88

تقدیر به عنوان بهترین پژوهش گر فرهنگی و آموزشی در جشنواره ی هنرهای نمایشی در سال86

تقدیر شده توسط کانون خبرنگاران جوان سال 85

بازیگر نقش کژال در سریال نون.خ تجربه کارگردانی تاتر را هم دارد و علاوه بر این از سال 1396 بازیگری تدریس می‌کند البته نه در دانشگاه بلکه او در دبیرستان سمپاد فرزانگان وابسته به سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تدریس می‌کند و هنرجویان زیادی دارد.

صبا ایزدپناه هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. او از هر حاشیه‌ای به دور است و از جمله هنرمندانی است که ترجیح می‌دهد توان خود را صرف حرفه‌اش کند و در این زمینه به رشد بیشتری دست یابد.

او تا قبل از بازی در نقش کژال در سریال نون.خ در تلویزیون ظاهر نشده بود و این اولین حضورش نیز موفق بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن