جزئیات حمله به خانه مدیر سابق بیمارستان فیروزکوه

کارآگاهان با تجسس های میدانی و ویژه در محل جنایت خیلی زود توانستند سرنخ های اصلی را برای دستگیری متهمان به دست بیاورند که در این مرحله عصر یکشنبه 25 فروردین ماه حمید که در خانه پدری‌اش زندگی می کند دستگیر شد و در بازرسی از خانه وی طلاهای سرقتی نیز به دست آمد.

حمید که راهی جز اعتراف نداشت همان ابتدا 2 همدستش را که در این جنایت نقش داشتند لو داد و ادعا کرد از سوی زن جوانی به نام فریبا اجیر شده بود تا همسر و مادر زن، محمود باستانی را به قتل برسانند.

ماموران در گام بعدی 2 همدست حمید را که رضا و مجید نام دارد در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند و در ادامه فریبا که طراح این جنایت مسلحانه بود دستگیر شد.

گفتگو با عامل اصلی جنایت

حمید 26 ساله که در این پرونده دست به قتل محمود باستانی زده ادعا می کند که طراح و دستور قتل را زن جوانی به نام فریبا صادر کرده و این در حالی است که زن جوان پس از دستگیری وقتی در برابر حمید قرار گرفت ادعا کرد که تا به حال حمید را ندیده است.

عامل جنایت در حالی تاکید داشت که با فریبا در مترو وردآورد آشنا شده و او دستور قتل را صادر کرده است زن جوان با خونسردی می‌گفت که من بیگناهم و نمی دانم چرا این مرد مرا به عنوان طراح این پرونده معرفی کرده است.  سابقه داری؟

نه

به چه جرمی دستگیر شدی؟

قتل و سرقت مسلحانه.

کجا؟

در منطقه میرداماد.

چرا قتل؟

من قصد کشتن نداشتم و قرار بود فقط قرار بود سرقت کنیم اما ناخواسته دست به این کار زدم.

قصد کشتن نداشتی؟

فریبا دستور داده بود که همسر و مادرزن، محمود باستانی را به قتل برسانم اما من تصمیم گرفتم سرقت کنم و زن محمودباستانی را چند روز در یک محل دیگر نگهداری کنم تا پول پیشنهادی را از فریبا بگیرم و بعد از آن زن ربوده شده را آزاد کنم.  روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟

من و رضا به بهانه کارمند اداره آب زنگ خانه را به صدا در آوردیم و وارد ساختمان شدیم و به جلوی در خانه رفتیم و رضا در خانه را زد، زن قربانی جنایت به جلوی در آمد که رضا از او خواست که شوهرش، آقای باستانی به جلوی در بیاید، وقتی محمود باستانی به جلو در آمد من با شوکر ضربه ای به او زدم که او نیز چند ضربه به صورتم زد و به سمت عقب رفت که پاهایش به میز گیر کرد و روی زمین افتاد و در ادامه رضا نیز وارد خانه شد و از زن محمود باستانی خواست تا طلاهایش را در اختیار ما قرار دهد و پس از سرقت طلاها پا به فرار گذاشتیم.

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰

*

code