بیوگرافی کتایون خسرویار سرمربی فوتبال بانوان زیر 19 سال + ماجرای مهاجرت به آمریکا

کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی بانوان زیر ۱۹ سال پس از پایان بازی‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیای زیر ۱۹ سال دختران برای هدایت تیم‌های آکادمی رین اف سی به #آمریکا مهاجرت خواهد کرد.
به گزارش تابناک، خانم خسرویار قرار است به زودی تیم دختران ایران را در مرحله دوم مقدماتی جام ملت‌های #آسیا در #ویتنام برای گرفتن سهمیه مربی‌گری کند.

تابناک نوشته است که تیم‌های آکادمی رین اف سی، یکی از بهترین تیم‌های زنان #فوتبال در آمریکاست و سال گذشته در رتبه سوم فصل را به پایان رسانده است.

بیوگرافی کتایون خسرویار

کتایون خسرویار (۱۳۶۳/۱/۱)، مربی ایرانی-آمریکایی تا ۱۷ سالگی در آمریکا زندگی کرده‌است. در سال ۲۰۰۵ به ایران آمد تا فوتبال بازی کند. همان زمان که در ایران بازی می‌کرد، به فکر مربیگری هم بود و در کلاس‌های مربیگری هم شرکت می‌کرد و در حال حاضر هم تنها به مربیگری فوتبال شرکت می‌کرد. خسرویار پس از پایان دوران بازیگری اش خیلی زود سرمربی تیم ملی دختران نونهال شد و در نهایت مربیگری را انتخاب کرد. در اکلاهما به دنیا آمده است و برای تیم ملی ایران گلزنی کرد.

او که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را هم در کارنامه دارد، خیلی زود به حوزه مربیگری ورود کرد و هم‌اکنون دارای مدرک A آسیا است. در نظرسنجی سایتفوتبال زنان آمریکا سرمربی تیم فوتبال جوانان بانوان ایران با ۵۶ درصد به عنوان نخست دست یافت. در سال ۲۰۱۴ او به عنوان اولین بانوی ایرانی مدرک A را از فیفا دریافت کرد.

خسرویار که در تیم‌های آمریکایی فوتبال بازی کرده و در انگلیس و اسپانیا درس خوانده‌است. در سال ۲۰۱۸ میلادی معادل با ۱۳۹۷ خورشیدی هدایت تیم فوتبال دختران زیر ۱۹ سال ایران را برعهده گرفته‌است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن