دسته‌بندی نشده

کواچ: برد بایرن در سایه صبر حاصل شدسرمربی بایرن معتقد است شاگردانش آنقدر با حوصله بازی کردند تا راه پیروزی بر وردربرمن را پیداکردند.

خبرگزاری فارس: شب گذشته در دیداری که از هفته سی‌ام رقابت‌های بوندس‌لیگا در ورزشگاه آلیانس آرنا انجام گرفت، بایرن مونیخ یک بر صفر وردربرمن را شکست داد.

باواریایی‌ها با این برد جایگاه خود را در صدر جدول محکم‌تر از قبل کردند.

نیکو کواچ بعد از برد خفیف تیمش مقابل سفید و سبزپوشان برمنی اظهارداشت:این بردی بود که با صبوربودن حاصل شد.کلی حمله کردیم و بازی به هیچ‌وجه راحت نبود.

در این بازی تیم میهمان وقتی با افزایش حملات میزبان مواجه شد، در لاک دفاعی فرو رفت.همین رویه باعث شد تا شمار خطاهایش افزایش یابد.حتی در دقیقه ۵۸ ولجکوویچ، مدافع میانی برمنی‌ها به خاطر دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

مربی کروات اما متولد آلمان مونیخی‌ها ادامه داد:در نیمه دوم وقتی داور مسابقه مدافع حریف را از ترکیب برمنی‌ها اخراج کرد، کار برای ما راحت‌تر شد.البته باید اظهار کنم که نیمه نخست، فوتبال خوبی ارائه نکردیم.چون بسیار کند توپ را به گردش درآوردیم.

به اعتقاد کواچ، بایرنی‌ها در ۴۵ دقیقه دوم عملکرد بهتری داشتند و مزد زحمات بیشتر خود را با برد گرفتند.

او افزود:در نیمه دوم کار را خیلی بهتر از ۴۵ دقیقه نخست انجام دادیم و حتی می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتر برنده بازی شویم.

در این بازی نیکلاس زوله، مدافع میانی و ملی‌پوش بایرن در دقیقه ۷۵ با شوتی محکم دروازه حریف را فروریخت و ۳ امتیاز برای تیمش گرفت.

مونیخی‌ها با این برد ۷۰ امتیازی شدند و همچنان در صدر ماندند.بورسیادورتموند با یک بازی کمتر و ۶۶ امتیاز در رده دوم است.

وردربرمن نیز که از این بازی بدون امتیاز ماند، با ۴۶ امتیاز تا رده هشتم جدول سقوط کرد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن