تصمیم سه ستاره ملی‌پوش تراکتور برای فصل آیندهجدایی مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی از تراکتور سازی صحت ندارد و این سه بازیکن در این تیم ماندنی خواهند بود.

وبسایت نود: اتفاقات بازی تراکتور و پیکان همراه با َ انتشار اخباری مبنی بر نارضایتی سه ستاره ملی پوش تراکتور و تصمیم آنها به جدایی از باشگاه بود اما امروز مدیر رسانه ای تراکتور این خبرها را شایعه دانست.در این باره مطلع شدیم آنها یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارند و از آنجایی که با مبلغ قابل توجهی هم قرارداد بسته اند قصد ترک تیم را ندارند و در پی دلجویی هواداران هم به دین نتیجه رسیده‌اند که نباید اقدام معدود افراد را به حساب کل هوادرانی بنویسند که یک فصل حمایت پرشوری از آنها داشته‌اند.

هواداران تراکتور بر اساس اخبار دریافتی خبرنگار سایت برنامه نود قصد دارند در اولین بازی خانگی بعدی برای شجاعی و دژاگه سنگ تمام گذاشته و دلجویی خود را تکمیل کنند. همجنین برخی مدعی هستند وینفرد شفر همچون فصل گذشته به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده تا مذاکرات برای جذب اشکان دژاگه را آغاز کنند اما این خبر از از سوی مدیران باشگاه استقلال قویا تکذیب شد.

دژاگه و شجاعی و خاج صفی قرارداد دارند و استقلال توان مالی دریافت رضایت نامه آنها را نخواهد داشت چرا که زنوزی نمی خواهد این سه بازیکن ملی پوش را از دست دهد و آنها هم دیروز به زنوزی گفته اند فقط به بازی های پیش رو و جبران نتایج فکر می کنند و هیچ برنامه ای برای جدایی و عدم پایبندی به قرارداد سال آتی ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن