حسن‌زاده: الهلال برای جبران باخت می‌آیدپیشکسوت استقلال گفت: استقلال بازی سختی مقابل الهلال دارد و حریف عربستانی برای جبران باخت می‌آید.

ایلنا: رضا حسن‌زاده پیشکسوت استقلال درباره بازی مقابل الهلال عربستان اصرار داشت: استقلال بازی سختی را در پیش دارد. نتیجه بازی برای هر دو تیم مهم است به خصوص برای تیم عربستانی که برای جبران باخت پا به این مسابقه می‌گذارد.

وی ادامه داد: این بازی برای الهلال حیثیتی است زیرا آنها صدر جدول این گروه هستند و می‌خواهند به این موضوع تداوم ببخشند. در سوی دیگر میدان استقلالی قرار دارد که بازی رفت را برده و از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری نسبت به الهلال دارد.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: هر تیمی در این بازی پیروز شود شانس صعودش از این گروه بیشتر خواهد شد. به نظر من در این گروه تیم صدرنشین شرایط بهتری نسبت به تیم‌های دیگر خواهد داشت زیرا کارش در مرحله بعدی راحت‌تر خواهد بود.

حسن‌زاده درباره شرایط استقلال در لیگ گفت: لیگ به روزهای حساسش نزدیک شده است و هر تیمی بتواند در این چهار هفته تمرکزش را بالا ببرد می‌تواند عنوان قهرمانی را کسب کند. به نظر من هر چهار تیم بالای جدول شانس کسب عنوان قهرمانی را دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن