" />صیادمنش به ترکیه می‌رود؟ - تیتر جالب

صیادمنش به ترکیه می‌رود؟

[ad_1]

هنوز فصل هجدهم تمام نشده که خبرهای ضدونقیض نقل‌وانتقالاتی در رابطه با باشگاه استقلال و برخی بازیکنان این تیم شنیده می‌شود؛ خبرهایی که البته خیلی‌هایش پایه و اساسی ندارد و بیشتر برای بالا بردن قیمت بازیکن یا هوایی کردن آنها در فضای مجازی منتشر می‌شود.

فرهیختگان: هنوز فصل هجدهم تمام نشده که خبرهای ضدونقیض نقل‌وانتقالاتی در رابطه با باشگاه استقلال و برخی بازیکنان این تیم شنیده می‌شود؛ خبرهایی که البته خیلی‌هایش پایه و اساسی ندارد و بیشتر برای بالا بردن قیمت بازیکن یا هوایی کردن آنها در فضای مجازی منتشر می‌شود.

در روزهای اخیر خبری منتشر شد مبنی‌بر اینکه اللهیار صیادمنش، هافبک تهاجمی جوان آبی‌ها در آستانه ترک این تیم قرار دارد و قراردادش را نیز بسته است. در این خبر اعلام شد که باشگاه فنرباغچه ترکیه این بازیکن را خریداری کرده و حتی عنوان شد که صیادمنش قرارداد ۴ ساله با این باشگاه ترکیه‌ای بسته است و مدیران باشگاه نیز در جریان آن هستند و مشکلی با آن نیز ندارند؛ چراکه روی پول فروش این بازیکن برای تامین هزینه دائمی کردن قرارداد پاتوسی که فعلا به‌طور قرضی در استقلال بازی می‌کند، حساب کرده‌اند.

این خبر اما چقدر صحت دارد؟ وقتی خبرنگار ما سراغ مدیران باشگاه رفت و در این رابطه پرس‌وجو کرد، قویا خبر جدایی صیادمنش را تکذیب و تاکید کردند: «اللهیار بازیکن ماست و فعلا قصد فروش او را نداریم.»

منابع آگاه البته می‌گویند این بازیکن پیشنهاد خوب خارجی دریافت کرده و بی‌دلیل هم نیست که وینفرد شفر در نشست‌های خبری اخیر بارها تاکید کرده که این بازیکن مثل الماس استقلال است و باید فعلا در این تیم بماند و برای ترانسفر شدن هنوز فرصت دارد.

در این رابطه صیادمنش د‌‌ر آخرین صحبت‌های خود از انتقالش به فنرباغچه صحبتی نکرده ولی عنوان کرد غیر از لیگ ترکیه از لیگ‌های بلژیک و هلند هم پیشنهاد دارد.

به هرحال به نظر می‌رسد درخواست شفر موردپذیرش مدیران باشگاه قرار گرفته و طبق آنچه باشگاه استقلال اعلام کرده صیادمنش در استقلال ماندنی است و خبرهایی که در این راستا شنیده می‌شود تا اطلاع ثانوی صحت ندارد. شفر توانست تصمیم فتحی برای اخراج باقری تا پایان فصل را وتو کند و چندان عجیب نیست که بتواند مانع انتقال صیادمنش شود؛ چراکه به‌خوبی از توانایی‌های فنی این بازیکن جوان مطلع است.

مدیران استقلال البته از انتشار شایعات نیز خوشحال نیستند و معتقدند تیم شفر درحال حاضر باید برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کند و در لیگ قهرمانان آسیا هم به فکر صعود از گروه مرگ باشد و این اخبار می‌تواند بار منفی روی این تیم بگذارد و چه‌بسا این شایعات حربه‌ای برای از کار انداختن استقلال در ادامه روند امتیازگیری باشد!

[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن