مرفاوی: الهلال برای جبران باخت می‌آیدسرمربی اسبق استقلال گفت: استقلال بازی سختی مقابل الهلال دارد و حریف عربستانی برای جبران باخت می‌آید.

خبرگزاری فارس: صمد مرفاوی در مورد دیدار استقلال و الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا که روز سه شنبه برگزار می‌شود، گفت: استقلال بازی سختی مقابل این تیم دارد. نتیجه بازی برای هر دو تیم مهم است. به خصوص الهلال که برای جبران باخت در بازی رفت به میدان می‌آید. آنها این بازی را حیثیتی می‌بینند، اما در آن سوی میدان هم استقلال ایران حضور دارد که ضمن این‌که الهلال را در بازی رفت شکست داده، در لیگ برتر هم نتایج خوبی گرفته و با شرایط روحی و روانی مثبت و اعتماد به نفس بهتری نسبت به الهلال وارد میدان می‌شود.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌ الهلال به خاطر باخت رفت زیر فشار است و استقلال با اعتماد به نفس‌تر بازی خواهد کرد. آبی‌پوشان می‌خواهند با این پیروزی خود را آماده به صعود به دور بعد کنند، هرچند بازی خیلی سخت است. مصدومان استقلال هم رسیده‌اند و دست مربی استقلال پر است و قطعا با توجه به آنالیزی که از الهلال دارند، استراتژی مناسبی برای این بازی انتخاب خواهند کرد.

سرمربی اسبق استقلال در مورد این‌که آبی‌پوشان می‌توانند از این گروه مرگ به دور بعد صعود کنند، گفت: بله، استقلال شرایط صعود را دارد. اگر مقابل الهلال ۳ امتیاز را بگیرد امیدوارتر خواهد شد اما استقلال پتانسیل صعود را دارد هرچند در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن