با پارتی بازی وارد دنیای هنر نشده ام

پژمان بازغی به خبرنگار تیتر جالب گفت:

حرفش را خیلی رک و صادقانه می‌گوید. پژمان بازغی، مرد چشم رنگی سینما و تلویزیون ایران این روزها محبوبیت دو چندانی در عرصه رسانه تصویری آن هم در کسوت مجری گری پیدا کرده است. پژمان بازغی از شبکه نسیم، مجری پربیننده برنامه کودک شو است که با استقبال بی نظیر خانواده‌ها روبرو شده است.

پژمان بازغی در پاسخ به این سوال خبرنگار تیتر جالب که تا به حال از شهرت خود دلخوری هم پیش آمده است به ما گفت: از ناحیه خودم نداشتم اما دلخوریم از جانب کسانی بوده است که صادقانه نسبت به من کاری را انجام نمی‌دهند به طور مثال با خانمم رفتم رستوران و مشاهده کردم فردی به صورت پنهانی در حال فیلمبرداری است و این کار درستی نیست و من این کار را تجاوز به حقوق شهروندی می‌دانم اما اگر خودشان صادقانه بگویند ما می‌خواهیم عکس بگیریم من با افتخار در قاب دوربین مردم قرار می‌گیرم.

این مجری و بازیگر توانمند ، علت بی حاشیه بودن خود را در  بازیگری و مجری گری علم به کار دانست و گفت: من فکر می‌کنم مطالعه و آگاهی در مورد حرفه ای که می‌خواستم وارد آن شوم بسیار به من کمک کرد تا حاشیه نداشته باشم. متاسفانه برخی از همکاران ما بدون مطالعه و آگاهی نسبت به این حرفه که بعدها ممکن است حاشیه ساز شوند وارد می‌شوند و همین عامل حاشیه سازی برای آن‌هاست.

وی در پاسخ به این سوال که چشم رنگی بودنت چقدر در ورود به سینما و تلویزیون نقش داشته است خاطرنشان کرد: من که به هیچ وجه با پارتی وارد این حرفه نشده ام اما معتقدم یک بخش بسیار مهمی از سینما تصویر است و طبیعی است که قاب تصویر با مدل صورت چه خوب است که همخوانی داشته باشد و از جهتی چون کشور ما مثل برخی کشورها چشم رنگی در آن زیاد نیست به هر حال بخشی افراد چشم رنگی مورد توجه قرار می‌گیرند.

پژمان بازغی، از بی حاشیه ترین بازیگر سینما و تلویزیون نام برد و گفت: استاد پرویز پرستویی، از دید من بی حاشیه ترین بازیگر تلویزیون و سینما است که بهترین پارتنر من هم بوده اند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن