ورود به کارگاهی که از شما هنرمند می‌سازد

به کارگاه بادامی‌ها خوش آمدید:

کارگاهی کوچک و خانگی اما با خروجی‌های بزرگ که خواهر و برادر به نام‌های زینب و محمد علی بادامی آن را تجهیز نموده اند تا هنرجویان و علاقه مندان به هنر پتینه، دکوراتیو و نقاشی طرح سنگ بتوانند با یادگیری دوره‌ها از دل این کارگاه، خود یک کارآفرین یا هنرمند ماهر شوند. ورود به این کارگاه برای شما آزاد است…خوش آمدید.

استاد محمد علی بادامی به همراه خواهر خود استاد زینب بادامی با تلاش و آموزش‌هایی که دیده اند کارگاهی تولید کرده اند که هنر پتینه، دکوراتیو، نقاشی طرح سنگ و نقاشی تابلو هم تدریس و به طور عملی آموزش داده می‌شود. محمد علی بادامی بسیار مهربان، دلسوز و از همه مهمتر اینکه تمامی آنچه را که در این عرصه آموخته را کمال و جامعه در اختیاز هنرجویان با تعرفه بسیار پایین قرار می‌دهد.

استاد زینب بادامی هم از هنرمندان درجه یک در عرصه نقاشی است که تابلوهای زیبایی را به تصویر کشانده و آموزش می‌دهد و در کنار برادر خود، دیگر هنرها هم به هنرجویان انتقال می‌دهد. خانم بادامی خود دانش آموخته دوره‌های این علم  در دانشگاه معتبر است و با کوله باری از علم وارد بحث آموزش شده است.

این خواهر و برادر هنرمند آنقدر مهربان و کاربلد هستند که وقتی با هنرجویان این دو هنرمند مصاحبه و گفت وگو کردم تمامی هنرجویان از کار این دو عزیز رضایت کامل داشتند و این نشان دهنده آن است که این خواهر و برادر نه تنها تفکر حلال بودن مال خود را دارند بلکه شخصیت این دو بزرگوار به گونه ای است که زکات کار خود را یاد دادن کامل به هنرجویان می‌دانند.

امروزه علاقه مندان به کار می‌توانند با یادگیری یک هنری، کسب و کاری برای خود مهیا سازند. هنر پتینه، و به خصوص نقاشی طرح سنگ از جمله هنرهایی است که یادگیری آن بسیار به شما در امر آموزش دادن و کارکردن در بازار ساختمانی کمک می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن