خیلی خوشحالم که دعای پدر و مادرهای بچه‌ها پشت سرم است

چنان تدریس ریاضی در خانه‌ها انجام می‌دهد که خانواده‌ها احساس بسیار مقبولی با این مدرس ریاضی دارند. او در کنار تدریس با بچه‌ها بازی می‌کند و از طریق همین بازی کردن، ریاضی دشوار را برایشان تسهیل می‌نماید. با خانم مریم نهاوندی جم گفت وگویی داشته ایم:

با ریاضی توانستم منفی را به مثبت تبدیل کنم.

ریاضی بسیار به زندگی شخصی آدم‌ها کمک می‌کند. ریاضی شما را صبور تر می‌کند و بسیار به دو دو تا چهار تای زندگی از لحاظ وضعیت اقتصادی کمک می‌کند. ریاضی برای خود من در زندگی بسیار عنصر قوی و کمک کننده بوده است چرا که در مرحله ای از زندگی با مشکلات اقتصادی روبرو شدم که با توکل بر خدا و درس ریاضی توانستم ذهنم را به سمت و سویی ببرم که از بحران دور شوم و در واقع با ریاضی توانستم منفی را به مثبت تبدیل کنم.

برخی‌ها به اجبار معلم ریاضی شده اند

بسیاری از معلم‌ها دوره تربیت معلم ندیده اند و به اجبار معلم ریاضی شده اند در حالیکه زمانی می‌توانید در این مسیر موفق شوید که عاشق این کار باشید. من بسیار عاشق این رشته هستم و با علاقه فراوان رشته ریاضی را از پایه اول تا پایه دهم تدریس می‌کنم.

علاقه مندی رمز موفقیتم است

رمز موفقیت من علاقه مندی به کار است. تا علاقه نباشد نمی‌توان به قله‌های موفقیت رسید.و خیلی خوشحالم که دعای والدین پشت سرم است و بهترین سکانس زندگی ام این است که موفقیت دانش آموزان را می‌بینم که از پایه ضعیف به قوی رسیده اند.

عاشق مبحث معادله خط هستم

خودم به شخصه مبحث معادله خط را خیلی دوست دارم.یعنی یک خط را به شما می‌دهند و می‌گویند یک معادله بساز. درست مثل زندگی که بهم ریخته است و تو با ذهن خلاق خود یک زندگی را از نو می‌سازی.

کلاس‌های تقویتی خوب اما به شرط تضمین

کلاس‌های تقویتی و آموزش خصوصی زمانی خوب است که خانواده‌ها در نهایت اعلام رضایت از کار آن معلم داشته باشند. متاسفانه برخی‌ از همکاران ما سودجو هستند و نه تنها هزینه زیاد از خانواده‌ها می‌گیرند بلکه آموزش درستی هم به بچه‌ها نمی‌دهند و من سعی کرده ام که اینگونه نباشم.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code