بیوگرافی کامل وحید نفر بازیگر سریال عروس تاریکی

وحید نفر بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار وحید نفر می‌توان به بازیگری در فیلم اینجا بدون من، فیلم قندون جهیزیه و سریال معمای شاه اشاره کرد.

وحید نفر نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1382 در فیلم بیست و یک اینچ به کارگردانی ابوذر صفاریان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند فیلم اینجا بدون من، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای وحید نفر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون رضا ابری، بهروز جلیلی، مرتضی نجاتی و احمد ولیان را تجربه کرد.

وحید نفر در سال 1389 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم وحید نفر در این سال، بازیگری در فیلم اینجا بدون من به کارگردانی بهرام توکلی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی وحید نفر بازی در فیلم اینجا بدون من بوده است. وحید نفر سال 1389 فیلم اینجا بدون من نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. او در این فیلم با بهرام توکلی همکاری داشته است. وحید نفر توانست با بازی در فیلم اینجا بدون من تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان، صابر ابر و پارسا پیروزفر بر تجارب او افزود.

وحید نفر علاوه‌بر فیلم اینجا بدون من، سال 1393 در فیلم قندون جهیزیه نیز بازی کرده است. وحید نفر این‌بار با علی ملاقلی‌پور یعنی کارگردان فیلم قندون جهیزیه و هنرمندانی چون صابر ابر، رضا ثاقب رای، افسانه چهره‌آزاد و اکبر عبدی همکاری داشت.

در این سال‌ها وحید نفر با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران نگار جواهریان با 2 مرتبه، گوهر خیراندیش با 2 مرتبه، رضا ثاقب رای با 2 مرتبه، آزاده اسماعیل‌خانی با 2 مرتبه و محمدعلی نجفی با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با وحید نفر داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی وحید نفر آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. وحید نفر را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 71% آثار وی سینمایی و 29% آثارش تلویزیونی است. در واقع وحید نفر از مجموع 7 اثری که در کارنامه دارد، در 5 اثر در سینما با نام‌های فیلم والدراما، فیلم قندون جهیزیه، فیلم آذر، شهدخت، پرویز و دیگران، فیلم اینجا بدون من و فیلم بیست و یک اینچ به ایفای نقش پرداخته و در 2 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال نجوا و سریال معمای شاه بازی کرده است.

وحید نفر در جدیدترین بازی خود در مجموعه تلویزیونی «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی که از امشب روی آنتن شبکه یک می‌رود ایفای نقش کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن