قابل توجه کسانی که می‌خواهند دست به انتخاب برتر بزنند:

نویان،انتخاب برتر، آینده ای درخشان

محمد رضا صفری، جوان موفقی که کارش را خوب بلد است، او چند سالی است که در عرصه برنامه ریزی مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته فعالیت چشمگیر دارد. او نویان را تاسیس کرده است تا به جوانان کشور بگوید که رضا صفری و مجموعه جوانش نگاه درست،وفادار،یار همیشگی،انتخاب برتر، نابغه شو را در قالب نویان به شما هدیه آورده است. پیج اینستاگرام این جوان موفقmreza_safari می‌باشد که می‌توانید با وی در تماس باشید:

همیشه در زندگی سعی کرده ام اگر قرار باشد در یک مسیری از موفقیت قرار می‌گیرم مسیری کوتاه اما با تلاش و ممارست و خلاقیت بپیمایم و امروز خوشحالم که در بخش مهمی از زندگی دانش آموزان که انتخاب رشته است توانسته ام تاثیر مثبت بگذارم.

نویان را برای خودم برگزیدم چون نگاهم به انتخاب رشته درست است و سعی کرده ام در این راه وفاداری خودم را به دانش آموزان ثابت کنم و مثل یک یار همیشگی تا لحظه آخر کنارشان باشم و مهمتر از همه با برنامه ریزی درست کاری کنم تا دست به انتخاب اصلح و برتر بزنند و در نهایت نابغه ای برای این کشور باشند.

توصیه من به پدر و مادرها این است که تا لحظه آخر در کنار فرزندانشان باشند و بگذارند با عشق و علاقه دست به انتخاب رشته بزنند البته با مشورت و کمک مشاور که با نیازسنجی و گرفتن تست به فرزند شما انتخاب بهتر همراه با علاقه را پیشنهاد می‌دهد.

مسیر موفقیت به راحتی برای افراد هموار نمی‌شود باید در این مسیر صبرپیشه کرد و تلاش را خمیرمایه صبر قرار داد تا آینده ای درخشان و روشن برای شما متصور شود. من رضا صفری در این راه آماده برای خدمت به همه هموطنان عزیزم هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code