استاد لیلا شیبانی، نخبه ورزشی کشور:

در فضای تمرینی و آموزش به هیچ وجه استاد و شاگرد برایش معنا و مفهومی ندارد. او با تمام علاقه و عشقی که به هنرجویانش دارد با قلبی مهربان آموزش را به بهترین شکل انجام می‌دهد. استاد لیلا شیبانی، بانوی نخبه و ورزشی شهرستان ورامین مهمان سایت خبری تیترجالب بودند.

استاد لیلا شیبانی، بانوی نخبه ورزشی،به بیوگرافی ورزشی خود اشاره کرد و گفت: لیلا شیبانی، کارشناس ارشد تربیت بدنی دارای تخصص مدیریت بازاریابی ورزشی هستم و از سال 1384 به طور رسمی در عرصه ورزش و مربی گری فعالیت جدی و حرفه ای دارم. در حال حاضر در شهرستان ورامین رشته‌هایی همچون تی آر ایکس، اسپینینگ، سیکس، در یکسری از سیستم‌ها و طراحی تمرین‌ها مثل تاباتا، اچ آی تی تی، کانترکشن، را به شهرستان ورامین برای خانم‌ها معرفی و مربیگری کرده ام.

این مربی موفق کشوری تصریح کرد: همیشه هدفم این بوده است که اگر در عرصه ورزش گام بر می‌دارم با علم و آگاهی درست باشد به همین خاطر به ورود به دانشگاه هدف ورزشی ام را آکادمیک کرده ام تا درست و اصولی به بانوان عزیز آموزش بدهم.

لیلا شیبانی،به خانواده خود اشاره کرد وگفت: من در یک خانواده ای بزرگ شده ام که شش برادر بزرگ تر از خودم دارم و خداراشکر در یک خانواده ورزشی تربیت شده ام اما به جرات می‌گویم که در زمان بچگی ما به مثابه امروزه، ورزش کردن برای خانم‌ها زیاد بها داده نمی‌شد و من در چنین شرایطی سعی و تلاش کردم تا به علاقه مندی‌هایم دست پیدا کنم. جا دارد از خانواده ام که همیشه حامی معنوی من بودند کمال تشکر را داشته باشم.

وی در پایان تصریح کرد:یک تشکر ویژه از دکتر وطن پرست و دکتر خسروی که هر دو عزیز از اساتید بنده بودند به این خاطر که جزء اولین‌هایی بودیم که پرورش اندام را برای بانوان سروسامان دادیم.

 

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰

*

code