استاد لیلا شیبانی، نخبه ورزشی کشور:

با علم و آگاهی وارد دنیای ورزش شدم

در فضای تمرینی و آموزش به هیچ وجه استاد و شاگرد برایش معنا و مفهومی ندارد. او با تمام علاقه و عشقی که به هنرجویانش دارد با قلبی مهربان آموزش را به بهترین شکل انجام می‌دهد. استاد لیلا شیبانی، بانوی نخبه و ورزشی شهرستان ورامین مهمان سایت خبری تیترجالب بودند.

استاد لیلا شیبانی، بانوی نخبه ورزشی،به بیوگرافی ورزشی خود اشاره کرد و گفت: لیلا شیبانی، کارشناس ارشد تربیت بدنی دارای تخصص مدیریت بازاریابی ورزشی هستم و از سال ۱۳۸۴ به طور رسمی در عرصه ورزش و مربی گری فعالیت جدی و حرفه ای دارم. در حال حاضر در شهرستان ورامین رشته‌هایی همچون تی آر ایکس، اسپینینگ، سیکس، در یکسری از سیستم‌ها و طراحی تمرین‌ها مثل تاباتا، اچ آی تی تی، کانترکشن، را به شهرستان ورامین برای خانم‌ها معرفی و مربیگری کرده ام.

این مربی موفق کشوری تصریح کرد: همیشه هدفم این بوده است که اگر در عرصه ورزش گام بر می‌دارم با علم و آگاهی درست باشد به همین خاطر به ورود به دانشگاه هدف ورزشی ام را آکادمیک کرده ام تا درست و اصولی به بانوان عزیز آموزش بدهم.

لیلا شیبانی،به خانواده خود اشاره کرد وگفت: من در یک خانواده ای بزرگ شده ام که شش برادر بزرگ تر از خودم دارم و خداراشکر در یک خانواده ورزشی تربیت شده ام اما به جرات می‌گویم که در زمان بچگی ما به مثابه امروزه، ورزش کردن برای خانم‌ها زیاد بها داده نمی‌شد و من در چنین شرایطی سعی و تلاش کردم تا به علاقه مندی‌هایم دست پیدا کنم. جا دارد از خانواده ام که همیشه حامی معنوی من بودند کمال تشکر را داشته باشم.

وی در پایان تصریح کرد:یک تشکر ویژه از دکتر وطن پرست و دکتر خسروی که هر دو عزیز از اساتید بنده بودند به این خاطر که جزء اولین‌هایی بودیم که پرورش اندام را برای بانوان سروسامان دادیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن