آرایشگر مشکی پوش از خود و کتاب خود می‌گوید:

 

‌حامد زارعی متولد بهمن ماه سال هفتاد که طبق گفته ی او بعد از خودشناسی شخصیت خود کارهای دولتی و خصوصی خود را رها نموده و وارد حرفه هنری آرایشگری شده تا‌ بخاطر اجبار کاری مرتکب دروغ نشود .

جناب اقای زارعی اولین سوالی که ذهن مخاطب رو مشغول میکنه این هست چرا مشکی ؟

خب از نظر اندیشه ی من تاریکی قویترین نور در دنیاست و مشکی بودن من از کمال افکاری من نشأت گرفته است. شما اگر یک میوه رو در نظر بگیرید سیر تکاملش از سبز بودن شروع شده و زرد ، قرمز ، قهوه ای و در نهایت به کمال خودش می‌رسد و پخته و سپس مشکی می‌شود و من هم نیز به کمال خودم رسیدم و شدم شخص مشکی پوش با افکاری سورئال .

دلیل موفقیت شما بعد از رزومه ی کاری قوی از کامپیوتر ، و گرافیک در آرایشگری چیست ؟

خب دلیل موفقیت در هر عرصه تلاش و همت زیاد هست بعد از آن می‌شود به ظاهر آراسته و همیشه در آرایشگاه بودن و در نهایت ادب و سرویس خوب به مشتری دادن هست که مشتری رو مجاب می‌کند تا برای تو تبلیغ کند. همچنین مردم برایت تبلیغ میکنند و دیگر نیازی به تبلیغات کاغذی و اینترنتی نیست .

سوال آخر و جذاب که برای ما بود این هست که شما گویا مشغول به نوشتن و چاپ کتابی هستید درسته ؟

بله درست هست.

درباره ی کتاب امکانش هست صحبت کنید و اسمش رو به ما بگید ؟

اسم کتاب هست سوم شخص اول ، که از خلسه ی درونی من از کودکی تا به حال بوده از بی پناهی و طرد شدن خودم تا به انزوای فکری و تعاملی من با دیگران صحبت کردم و خودم رو برای دیگران باز کردم تا شاید افرادی که مثل من هستند قوی تر ظاهرشند و دست از تلاش برندارند تا به چیزی که میخواهند برسند . و نا امید نشوند در مسیر زندگیشون .

بسیار سپاسگزاریم از آرایشگر مشکی پوش و امیدواریم که تو تمامی مراحل زندگی و مخصوص چاپ و نشر کتابشون موفق باشند .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code