" />شاگرد کلاس درس مادرم هستم - تیتر جالب

شاگرد کلاس درس مادرم هستم

گفت و گو با هنرمند ارومیه، استاد شیوا فروزان

همه ما از خوردن شیرینی و کیک بسیار لذت می‌بریم، اما زمانی لذت تبدیل به انتخاب برتر و همیشگی می‌شود که مصرف آن اوج خوشمزگی و در نهایت سلامت باشد. درست مثل شیرینی و حلواها و فینگرفودهای بانوی هنرمندی که در خانه خود در ارومیه توانسته دست به هنری بزند که مشتریان را به صف بکشاند. او کسی نیست جزء استاد شیوا فروزان.با ما همراه باشید:

هنر دستش بی مثال و بی بدیل است. شاید بگویید غلو می‌گویم اما زمانی که از شیرینی‌های خانم فروزان خوردم، طعم لذتبخش این شیرینی‌ها که بسیار با تزیین خاصی درون کادوی جعبه ای چیدمان شده بود نظرم را برای گرفتن یک گزارش جلب کرد.

انواع و اقسام شیرینی، دسر، باقلوا، حلوا و فینگر فود در منزل خانم فروزان با بهترین مواد با کیفیت و بدون اضافه کردن مواد افزودنی تولید و به بازار فروش روانه می‌شود. طعم‌های متفاوتی که نه تنها خوشمزگی بالایی دارند بلکه سلامت جسمی را به خطر نمی‌اندازد و بسیاری از پزشکان و سایر افراد را مشتری این بانوی هنرمند اهل ارومیه کرده است.

آنقدر جلب رضایت مشتری این بانوی هنرمند ارومیه ای بالا است که از شهرهای دیگر و حتی خارج از کشور برای خریداین محصولات متنوع اقدام به سفارش کرده اند.سفارش‌های زیادی که هم برای مجالس خانگی و هم ادارات دولتی و خصوصی ترتیب اثر داده می‌شود.

استاد شیوا فروزان، یک مدیر خلاق، ایده گرا با پشتکار قوی در تولیدات شیرینی و فینگرفود و حلوا در کشور است که تنها برایش رضایت مشتری و طعم متفاوت محصولات مهم است و همین سبب پیشرفت این هنرمند خوب کشورمان شده است.

وی ابتدای کار خود را با راهنمایی‌های مادرش آغاز کرده است و به نوعی انگار این پیشرفت را مدیون کلاس درس مادرش است.

پیج اینستاگرام این بانوی هنرمند shahd.urmia می‌باشد و انواع و اقسام تولیدات را می‌توان در پیج این بانوی هنرمند به تمام معنا دید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

ئ
بستن