تیتر جالب

ابتکاری نو در موسیقی توسط نوشین رشوند، دختر نابغه ایرانی

ابتکاری نو در موسیقی توسط نوشین رشوند، دختر نابغه ایرانی

ابتکاری به خرج داده است که دیگر نیازی به خرج کردن زیاد در این شرایط اقتصادی برای درمان بیماری‌ها نیست. فقط کافیست موسیقی‌های هدف دار با ایده خانم نوشین رشوند را گوش دهید تا به آرامش بی نهایت برسید. صحبت از دختر نابغه ای است که اینبار توانسته با تحقیقات گسترده به همراه تیم خود، اثر موسیقی را در درمان بیماری‌ها و کمرنگ کردن کدهای منفی ژنتیکی به کار ببندد.

وی با ایده ای که برای آن زحمت کشیده است می‌تواند بر روی DNA افراد تاثیر بگذارد یعنی برنامه‌ها و کدهای ژنتیک افراد که موجب بیماری می‌شود را تغییر و نسل‌های سالم پرورش داد.

به راستی بیماری‌های شایعی همچون دیابت، روند پیری، افسردگی و خشم‌ها ژنتیکی و استرس‌ها را می‌توان با موسیقی‌های هدف دار به دست نابودی سپرد.

نوشین رشوند به خبرنگار تیتر جالب گفت: متاسفانه امروزه برخی از موسیقی‌ها نه تنها آرامش را در فرد ایجاد نمی‌کند بلکه باعث بروز بیماری‌ها و حتی متاسفانه اختلال در سبک زندگی‌ها هم می‌شود و به همین خاطر حس انسان دوستانه در من باعث شد تا تحقیقاتم را گسترش داده و تلاش کنم تا به وسیله ساختن یک موسیقی مورد هدف، کدهای منفی ژنتیکی را کمرنگ کنم و همچنین با ساخت موسیقی هدف دار در جهت آماده سازی ذهن و DNA افراد، موجبات کمتر شدن بیماری‌ها و حتی درمان در افراد شوم.

وی در حال حاضر مشغول نگارش کتاب درمانی است و سمینار‌های آموزشی و درمانی را در هند و ایران برگزار می‌کند.

 

3 thoughts on “ابتکاری نو در موسیقی توسط نوشین رشوند، دختر نابغه ایرانی”

  1. بسیار عالی و درود بر شما خانم دکتر
    ایده ی درمانهای انرژیایی و تاثیرشون بر کند کردن روند بیماریها و افزایش سلامت ایده ی بسیار تاثیرگذاری هست که شما در یک فرم کاملتر یعنی موسیقی که ترکیب انرژی و اطلاعات هست ارائه دادید. امیدوارم بزودی مورد استفاده همگان قرار بگیره

  2. تاثیر گذاری روی dna با موسیقی اگر کلاهبرداری نباشد فقط دلیل بی اطلاعی کامل از dna است . بد نیست این خانم نابغه یک نگاهی به کتب درسی دبیرستان بیندازند و فصل های مربوط به زیست شناسی مقدماتی را یک بار دیگر مرور کنند . در ضمن اگر یک تحقیقی به نتیجه رسید و توسط مراکز معتبر تایید شد راجع به آن مصاحبه می کنند و …این که هنوز به قول خودتان در حال تحقیق هستید و اینجوری ژست دانشمند و محقق و… .خودشیفتگی مفرط است یا اختلالات هویتی یا هر دو ؟!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن