ابتکاری نو در موسیقی توسط نوشین رشوند، دختر نابغه ایرانی

ابتکاری نو در موسیقی توسط نوشین رشوند، دختر نابغه ایرانی

ابتکاری به خرج داده است که دیگر نیازی به خرج کردن زیاد در این شرایط اقتصادی برای درمان بیماری‌ها نیست. فقط کافیست موسیقی‌های هدف دار با ایده خانم نوشین رشوند را گوش دهید تا به آرامش بی نهایت برسید. صحبت از دختر نابغه ای است که اینبار توانسته با تحقیقات گسترده به همراه تیم خود، اثر موسیقی را در درمان بیماری‌ها و کمرنگ کردن کدهای منفی ژنتیکی به کار ببندد.

وی با ایده ای که برای آن زحمت کشیده است می‌تواند بر روی DNA افراد تاثیر بگذارد یعنی برنامه‌ها و کدهای ژنتیک افراد که موجب بیماری می‌شود را تغییر و نسل‌های سالم پرورش داد.

به راستی بیماری‌های شایعی همچون دیابت، روند پیری، افسردگی و خشم‌ها ژنتیکی و استرس‌ها را می‌توان با موسیقی‌های هدف دار به دست نابودی سپرد.

نوشین رشوند به خبرنگار تیتر جالب گفت: متاسفانه امروزه برخی از موسیقی‌ها نه تنها آرامش را در فرد ایجاد نمی‌کند بلکه باعث بروز بیماری‌ها و حتی متاسفانه اختلال در سبک زندگی‌ها هم می‌شود و به همین خاطر حس انسان دوستانه در من باعث شد تا تحقیقاتم را گسترش داده و تلاش کنم تا به وسیله ساختن یک موسیقی مورد هدف، کدهای منفی ژنتیکی را کمرنگ کنم و همچنین با ساخت موسیقی هدف دار در جهت آماده سازی ذهن و DNA افراد، موجبات کمتر شدن بیماری‌ها و حتی درمان در افراد شوم.

وی در حال حاضر مشغول نگارش کتاب درمانی است و سمینار‌های آموزشی و درمانی را در هند و ایران برگزار می‌کند.

 

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن