تیتر جالب

عسل بانو، کادویی شیرین برای مردمان ورامین

گزارش از مجموعه موفق عسل بانو در ورامین:

نامش رضا اسکندری است. با اینکه جوان است اما توانسته در شهرستان ورامین دست به کاری بزرگ بزند و آن راه اندازی مجموعه قنادی عسل بانو است که به گفته مردم بهترین قنادی‌ شهرستان است. گزارشی ازاین مجموعه داشته ایم:

در گزارشی که از مجموعه عسل بانو داشتم به مشتریان بسیاری برخوردم که با رضایت کامل از این مجموعه خرید می‌کردند. خانمی به من گفت: ما همیشه خرید‌های خودمان را مجموعه عسل بانو ترتیب می‌دهیم و علت خریدمان هم کیفیت خوب مواد اولیه و تنوع کیک‌ها و شیرینی‌ها است که بسیار خوشمزه هستند به خصوص باقلوا که مزه اش بی نظیر است.

آقایی از شهرستان ورامین به ما گفتند: من خودم کمتر شیرینی می‌خورم اما همیشه به خاطر رفتار خوب پرسنل و طعم خوشمزه شیرینی‌ها و تازگی این محصولات از عسل بانو خرید داریم و امروزم به اتفاق پسرم آمده ام تا بار دیگر خرید کنم.

در خیابان‌های اطراف عسل بانو، جمعیتی باور نکردنی برای خوردن شیرینی‌های عسل بانو به صف کشیده  شده بود که ترافیک عجیبی را در این شهرستان به راه انداخته بود.

عسل بانو نه تنها در ایام تعطیلات و مراسمات خاص بلکه هر روز با حجم زیادی از مشتریان روبرو است که باعث شده آقای رضا اسکندری، افراد بسیاری را در مجموعه خود به کار بگیرد تا به نوعی کارآفرینی هم کرده باشد.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن