مطالب جذاب و دیدنی

زمان پخش فصل جدید خندوانه ۹۸ از شبکه نسیم

رامبد جوان پس از چند ماه ممنوع التصویر شدن در تلویزیون ، با فصل جدید خندوانه باز می گردد. رامبد جوان بازیگر ، کارگردان و مجری توانمند تلویزیون از اسفند ماه با اجرای فصل جدید این برنامه در شبکه نسیم حضور می یابد. در ادامه جزییات زمان پخش فصل جدید خندوانه ۹۸ را می خوانید

زمان پخش فصل جدید خندوانه ۹۸ از شبکه نسیم

fasle jadid khandevaneh زمان پخش فصل جدید خندوانه 98 از شبکه نسیم

محمد احسانی مدیر شبکه «نسیم» درباره جزییات فصل جدید «خندوانه» که احتمال می‌رود از اسفندماه امسال روانه آنتن شود توضیحاتی ارائه کرد.

محمد احسانی مدیر شبکه «نسیم» درباره تاریخ دقیق بازگشت «خندوانه» که گفته شده بود اسفند ماه امسال روی آنتن می‌رود، به مهر گفت: تاریخ دقیق بازگشت برنامه خندوانه هنوز مشخص نیست چون لوکیشن مشکلی دارد که باعث تاخیر برنامه شده است.

وی ادامه داد: برنامه در همان لوکیشن قبلی است اما نیاز به هماهنگی‌هایی دارد و هنوز باید دکورهای آن آماده شود.

مدیر شبکه «نسیم» در ادامه درباره ویژگی‌های فصل جدید برنامه تصریح کرد: بالاخره خندوانه بخش‌هایی ثابت و جذاب دارد که این آیتم‌ها و بخش‌ها تکرار خواهد شد.

از طرف دیگر بخش‌های جدیدی هم دارد که در اتاق فکر برنامه در حال بررسی است. در سری جدید قرار است چهار شب در هفته «خندوانه» روی آنتن برود.

بخوانید : اسامی پادشاهان ایران در طول تاریخ

احسانی در پایان درباره موزه «دورهمی» و زمان برگزاری آن نیز گفت: مشکلاتی در جمع آوری هدایای هنرمندان بود که در حال نهایی شدن است و اوایل همین فصل از برنامه، این موزه هم برگزار می‌شود.

شب گذشته آیین هم‌اندیشی مدیران و عوامل برنامه‌های در حال پخش و در دست تولید شبکه «نسیم» در مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد که تیم تولید برنامه «خندوانه» از مهمانان این دورهمی بودند.

  • منبع
  • instagram

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن