بیوگرافیتیتر جالب

مسعود دهقان، حامی جوانان با استعداد کشور

علاقه زیادی به قشر جوان به خصوص نخبگان علمی و جوانان با استعداد در عرصه موسیقی دارد. مردی که سالیان سال در عرصه بیزینست صنعت نساجی و حوزه موسیقی فعالیت چشمگیری داشته است. وی تهیه کننده آلبوم‌های خواننده ای را بر عهده داشته است که از بهترین‌های حال حاضر موسیقی کشور است و اون کسی جزء محسن چاوشی نیست. استاد مسعود دهقان، از جمله تهیه کنندگان و حامیان موفق و بی ادعای این سرزمین است که به طور حرفه ای در صنعت موسیقی و حوزه علمی گام بلند و هدفمند برداشته است. وی در یک خانواده دارای شان و شئون اجتماعی بالا به دنیا آمده است و پدر وی از بزرگان عرصه بازرگانی به خصوص صنعت نساجی در کشور بوده است.

مسعود دهقان ابتدا راه پدر را ادامه می‌دهد اما در این چند سال وقت خود را بیشتر برای جوانان با استعداد این کشور گذاشته است و همچون پدری مهربان و دلسوز، حامی تعدادی جوان نخبه و المپیادی شده است تا به قول خود بتواند از خود فرهنگی را به جای بگذارد که نام ایرانی و موفقیت‌های علمی در کشور ادامه دار و به مقامات عالیه جهانی برسد.

 

وی در حال حاضر تهیه کنندگی و مدیریت کارهای برادران حبشی، همان دوقولوهای معروف پایتخت که به رحمان و رحیم شهرت یافته بودند را در عرصه موسیقی به عهده گرفته است. مصطفی و مجتبی حبشی، از جمله خوانندگان خوب کشور هستند که این روزها تحت حمایت مسعود دهقان در حال تمرین و بیرون دادن آثار موسیقیایی خود هستند.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارکوب وب
بستن